Część forum jest niedostępna dla niezalogowanych użytkowników.
Zaloguj się, aby uzyskać pełny dostęp do treści.

:dt: Jeśli nie masz jeszcze konta, zarejestruj się! :dt:

Newsy

Newsy, muzycy, koncerty
Awatar użytkownika
Mortas
Imię: Marcin

Newsy

Post autor: Mortas » 24 sty 2017, 20:23

Dillu pisze: Warto było ich zobaczyć live, żeby się przekonać, że na koncerty DT jednak nie warto marnować many
To był wyjątkowo zły koncert,szkoda że nie miałeś okazji widzieć ich wcześniej,choćby w 2011 roku.Lepiej już raczej nie będzie,chyba że zmienią kilka osób w składzie . :mrgreen:

Awatar użytkownika
Black Breath

Newsy

Post autor: Black Breath » 24 sty 2017, 20:24

Za 399 zł, można zaliczyć Weekend z Marillion w Łodzi. Trzy koncerty legendy progresywnego rocka ze zróżnicowanym repertuarem dzień po dniu. To niebywałe wydarzenie, a cena wjazdu mniejsza niż GC na Dreamów w Spodku. Kto jest organizatorem?? Zgadnijcie.

http://www.thewebpoland.pl/marillion-we ... nd-polska/

Mówiąc szczerze mam chęć na znak protestu wypiąć dupę na Live Nation i zafundować sobie przyjemny weekend w Łodzi.

Awatar użytkownika
JERZY
Imię: Jerzy

Newsy

Post autor: JERZY » 24 sty 2017, 21:24

Mortas pisze: Zawsze się znajdą jacyś desperaci
.
Nie trzeba długo szukać, już go masz.

Awatar użytkownika
olkab
Administrator
Kontakt:

Newsy

Post autor: olkab » 24 sty 2017, 21:31

Kurwa mać.

No innych słów nie mam.
Wkurwiony Bochen do Live Nation pisze:Wspaniale, że w końcu ktoś zorganizował Dream Theater w Polsce! Taka trasa, Images & Words w całości, każdy fan chce to zobaczyć!
Szkoda do cholery, że mało który fan będzie mógł sobie na ten koncert pozwolić, bo kogoś powaliło z cenami biletów. Czyżby organizatora? Hmmm...
Gratulacje LiveNation za zapewnienie pustego Spodka. Przy takiej frekwencji jak tam zapewne będzie to prawdopodobnie zapewniliście ostatni koncert Dream Theater w Polsce. Dzięki. Kurde, dzięki.
Nie pozdrawiam.

P.S. Płyta w Pradze 200zł. Uczcie się od sąsiadów. Albo od RockSerwis. Za ich czasów (jak za nimi tęsknię!) bilety na płytę kosztowały 150-180zł. 575zł. Stuknijcie się w głowę.

P.S.2 Osobo, której przypadnie nieprzyjemność przeczytania mojej wiadomości - moje wkurwienie (sorry, nikt mnie nigdy do takiego stanu nie doprowadził - brawo) oczywiście nie spada na Ciebie, a na ludzi odpowiedzialnych za organizację koncertu.

JAK TAK MOŻNA?!?!?!?!?!??!?!?!
Nic to nie da i jest zapewne żałosne, ale dawno mi nikt tak ciśnienia nie podniósł jak te zjebańce. Zabójcy marzeń pierdoleni. AGHRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRR!!!!!! :fuck: :evil: :poop: :fuck: :fuck: :fuck: :fuck: :fuck: :fuck: :fuck: :fuck: :fuck: :fuck:
To those who understand, I extend my hand
To the doubtful I demand, take me as I am
Not under your command, I know where I stand
I won't change to fit your plan, take me as I am

:dt: :dt: :dt:

Awatar użytkownika
Black Breath

Newsy

Post autor: Black Breath » 24 sty 2017, 21:51

LN i tak sprzedadzą ten koncert z zyskiem. Założę się, że znajdzie się kilkudziesięciu, może i więcej desperatów, którzy kupią te bilety za 579zł i grupka vipowców. Zamiast 300 biletów po 180zł organizatorzy sprzedadzą np. 100 za 579zł. To samo z innymi sektorami, które u Kosiaka byłyby połowę tańsze. Wówczas zamiast wynajmować ludzi do obsługi 6000 tysięcy osób wynajmą tylu ilu wystarczy, żeby obsłużyć 2000 osób. Wszystko się zbilansuje. Kłopot mniejszy. Zespół wyjdzie na swoje, organizator wyjdzie na swoje. Fani zostaną w domu. Wszyscy będą zadowoleni. :lol:
Nie ma szansy na solidarność fanów, którzy gdyby się postawili, to zbojkotowaliby ten koncert i dali nauczkę monopoliście. Bogatszy nigdy nie zrozumie biedniejszego. Dla jednego 600zł plus dojazd i hotel to pierdnięcie. Dla drugiego pół wypłaty albo jeszcze więcej. Napalony dream-theaterowy ultras, że tak się wyrażę, też nie zrozumie problemu. On czy trzeba, czy nie trzeba i tak zapłaci każdą kasę na jaką go będzie stać, żeby stanąć przy barierce.

Awatar użytkownika
Cesarzowa Ciemności
Imię: Beti

Newsy

Post autor: Cesarzowa Ciemności » 24 sty 2017, 21:55

" Kochane " Live Nation proponuje wam Stoperan bo was chyba posrało z cenami biletów :fuck: :fuck:
Maszyny nie mają uczuć .

Awatar użytkownika
Black Breath

Newsy

Post autor: Black Breath » 24 sty 2017, 21:56

Nieprawda. Oni dobrze wiedzą czego chcą i to dostaną.....

Prog_Scibi

Newsy

Post autor: Prog_Scibi » 24 sty 2017, 22:12

Ten koncert to z trasy I&W?

EDIT:
Tak jest. To sobie chyba pojadę, dostałem ostatnio niespodziewaną podwyżkę :lol:

Bogatszy nigdy nie zrozumie biedniejszego. Dla jednego 600zł plus dojazd i hotel to pierdnięcie
I tu się zgodzę

Awatar użytkownika
olkab
Administrator
Kontakt:

Newsy

Post autor: olkab » 24 sty 2017, 22:16

Cesarzowa Ciemności pisze: " Kochane " Live Nation proponuje wam Stoperan bo was chyba posrało z cenami biletów :fuck: :fuck:
Cesarzowo, wygrałaś :lol: proponuję resztkę fanklubowych funduszy przeznaczyć na zakup i wysyłkę Stoperanu do LN :lol:

Black Breath, racja, hajs im się zbilansuje. Ale bycia chujami to sobie już na niczym nie odrobią. Jezu.

Prog_Scibi

Newsy

Post autor: Prog_Scibi » 24 sty 2017, 22:22

To chyba będę jedyny z tego forum na tym koncercie :lol:

Awatar użytkownika
Black Breath

Newsy

Post autor: Black Breath » 24 sty 2017, 22:23

Tak prog_scibi, Z I&W a w bonusie hymn pochwalny na cześć polskiego promotora przekomponowany z zakamuflowanych, zagranych od tyłu motywów z The Astonishing.

olkab, Niektórzy z bycia sztywnymi i twardymi są dumni.

Cesarzowa Ciemności, Stoperan koniecznie w ilości odpowiadającej równowartości biletu Premium. Wtedy jest szansa na skuteczne zatwardzenie przy okazji organizacji następnych imprez.

Awatar użytkownika
Dillu

Newsy

Post autor: Dillu » 24 sty 2017, 22:57

prog_scibi pisze: To chyba będę jedyny z tego forum na tym koncercie :lol:
Z tego forum może tak, ale wyobraź sobie, że jeden licealista, miłośnik "Awake", będzie miał w ramach akredytacji ten koncert za free. :mrgreen:
Black Breath pisze: LN i tak sprzedadzą ten koncert z zyskiem.
Nie pomyślałem o tym, co napisałeś. No to chyba faktycznie im się to może opłacić.

Ale. W październiku byłem na koncercie The Black Queen w warszawskich Hybrydach za cztery dychy, a w lutym będą koncerty Dillinger Escape Plan (prawdopodobnie ostatnie w kraju przed zawieszeniem działalności zespołu) w Stodole (Wawa) i Kwadracie (Krk), oba za 99zł. Wszystko to organizowane przez Live Nation. I jakoś się da.

Korn w Torwarze za 149 zł – 289 zł, Ghost w Stodole 129-149, nawet na Linkin Park w krakowskiej Tauron Arenie bilety "Golden Circle Early Entrance" są po 499zł. Wszystko od tego samego organizatora. Myślę sobie, że nie sam Live Nation jest tutaj "winny". ;] Podziękujcie też swojemu ulubionemu zespołowi. ;)

Awatar użytkownika
olkab
Administrator
Kontakt:

Newsy

Post autor: olkab » 24 sty 2017, 22:58

Nie wydaje mi się, żeby DT tak posrało. W Pradze bilety po 200zł na płytę, a coś koło 400 te "lepsze"...

Awatar użytkownika
Mortas
Imię: Marcin

Newsy

Post autor: Mortas » 24 sty 2017, 23:00

Dillu pisze: Z tego forum może tak, ale wyobraź sobie, że jeden licealista, miłośnik "Awake", będzie miał w ramach akredytacji ten koncert za free. :mrgreen:
No nie gadaj,Łukasz będzie ? :D

Awatar użytkownika
Dillu

Newsy

Post autor: Dillu » 24 sty 2017, 23:07

olkab pisze: Nie wydaje mi się, żeby DT tak posrało. W Pradze bilety po 200zł na płytę, a coś koło 400 te "lepsze"...
Pytanie, czy zespół (jego menedżer) przystał na takie warunki? Czy oni nie mają żadnego wglądu w takie sprawy? I czy tylko jeden Live Nation w kraju organizuje koncerty w Spodku?
Mortas pisze: No nie gadaj,Łukasz będzie ? :D
Na to wygląda. ;)

Awatar użytkownika
Agnieszka
Administrator
Kontakt:

Newsy

Post autor: Agnieszka » 24 sty 2017, 23:11

Tak samo na pewno miał być na koncercie w Krakowie 18 lutego, a jak go dziś pytałam "to już nie jest pewien, sam już nie wie". Także słowa chwiejnego nastolatka jednym uchem wpuszczaj, a drugim wypuszczaj :P
Gör ditt drag, avsluta allt.
Ett moln av damm som fångats i en storm -
du ligger tyst där.
Låt oss veta var demoner är.

Awatar użytkownika
Black Breath

Newsy

Post autor: Black Breath » 25 sty 2017, 07:05

Myślę, że są zespoły i są zespoły. Jeden można sprzedać za 40 zł, bo trudno byłoby ściągnąć ludzi za więcej a za inny można doić hajsu ile wlezie. Mniejsza o aktualną formę twórczą Dream Theater. Przez lata dorobili się statusu gwiazdy i wskoczyli na wyższy level. Organizatorzy na tym korzystają. Są też bardzo słynni muzycy, których przyjazdy w określonych okolicznościach nie wypełniają nawet polskich klubów. Przykładem niech będzie taki np. Steve Harris, na którego koncertach w Krakowie i Gdańsku były podobno luzy. British Lion nie jest takim wabikiem. To akurat ogranizował Knock Out, ale oni umiejętnie wyczuli sytuację i ponoć bilety nie były drogie.
Zbliżają się koncerty Devina Townsenda. Na facebooku widzę, że zainteresowanie jest porażająco niskie. Organizuje to Live Nation. Bilety za około stówę o ile dobrze pamiętam.
Sądzę, że jedni artyści cenią swoje koncerty za mniej, więc bilety mogą być tańsze. Inni wołają więcej, więc ceny biletów muszą być wyższe. Nie sądzę jednak, by Dream Theater nagle stwierdzili, że chcą otrzymywać za koncerty dwa razy więcej kasy.
Nie sądzę też, by tak bardzo lubili Czechów, a tak bardzo nie lubili nas, żeby u Pepików GC mogło kosztować 400zł a u nas musiało 579zł. :lol:
Pozostaje liczyć na to, że Dream Theater lubi grać przy wypełnionych salach, a Live Nation nie zapewni im zadowalającej frekwencji i po tej trasie, kiedy zauważą dużo mniej ludzi w halach koncertowych zespół zmieni promotorów.

Awatar użytkownika
Majki

Newsy

Post autor: Majki » 25 sty 2017, 08:14

Poczekajcie do przyjazdu Mety. Ci to zawsze zapełnią obiekt i bilety będą na pewno droższe niż na DT. A poziom obu kapel wszyscy znamy.

Awatar użytkownika
Black Breath

Newsy

Post autor: Black Breath » 25 sty 2017, 08:25

Koncerty niestety stały się ekskluzywną rozrywką ludzi bogatych. Patrząc na bardzo wysokie ceny biletów w kraju, niższe za granicą, wypełnione hale i stadiony podczas koncertów największych tuzów rozrywki trudno uwierzyć w tezę, że "Polska jest w ruinie". Jestem raczej skłonny wierzyć w słowa "Polak głupi i lubi wydawać więcej niż musi." Z drugiej strony kto bogatemu zabroni. :lol:
Frekwencję największych wydarzeń muzycznych, tych drogo biletowanych nakręcają zawsze ci co idą, "bo wypada". Jest sporo takich małych snobków, tzw. "królów życia", którzy utwierdzają takie LN w przekonaniu, że można byłoby sprzedawać koncerty jeszcze drożej.
Oczywiście sprzedaż nakręcają również ci najwierniejsi w swojej głupocie fani.
Niektóre gwiazdy mogłyby właściwie robić wszystko czym tylko można zrazić do siebie ludzi, a i tak będą mieli platynowe płyty i pełne sale.
Popatrzcie na takie Lady Pank. Zastanawia mnie jak to jest, że laski jeszcze chodzą na koncerty tych starych, obleśnych pryków? Ciekaw jestem jak po wysłuchaniu takiego tekstu jak ten ma się ich poczucie godności osobistej i solidarność jajników? :D

http://www.youtube.com/watch?v=C7QcaQ26aC8

Awatar użytkownika
Majki

Newsy

Post autor: Majki » 25 sty 2017, 08:51

Black Breath pisze: Popatrzcie na takie Lady Pank. Zastanawia mnie jak to jest, że laski jeszcze chodzą na koncerty tych starych, obleśnych pryków
Ale przecież oni i im podobni praktycznie nie grają już biletowanych koncertów bo chyba sale były by puste, tylko jakieś dni miast, imprezy nad morzem i grubsze eventy jak sylwester itp. A wtedy kasują konkretną grubą pewną kasę którą zapłaci miasto czyli szary obywatel który nigdy by na to nie poszedł.

ODPOWIEDZ